Category: Politike

Opozita proteston, Rama takohet me Ruçin

Ndërkohë që opozita proteston përpara parlamentit, kryeministri po zhvillon një takim me kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi. Mësohet se takimi po mbahet në zyrat e Kryesisë së Kuvendit. Të mërkurën Këshilli Kombëtar i PD-së vendosi dorëzimin e mandateve. Lulzim Basha, Sali Berisha dhe deputetët e tjerë dorëzuan mandatet […]