Category: Bota

Detaje/ Vrau me kallashnikov vajzën 9-vjeçare dhe ish-bashkëshorten, ja kush është burri që i la të vdekur nënë e bijë 

Kosova është tronditur mbrëmjen e djeshme. Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në Brekoc të Gjakovës, teksa Pjetër Ndrecaj ka vrarë vajzën 9-vjeçare dhe ish-bashkëshorten me kallashnikov për arsye ende të panjohura. Lajmi është konfirmuar nga Kristë Gjokaj, komandant i stacionit të Policisë së Gjakovës. Nga sa bëhet […]