Author Archives

shqipsot3

Presidenti Meta takon kreun e shoqatës “Tirana” Arben Tafaj dhe personalitete të tjera të komunitetit tironas

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta priti në një takim personalitete të shquara të shoqatës “Tirana”, kryetarin e shoqatës, Arben Tafaj, Mjeshtrin e Madh të Sportit, Shyqyri Rreli, Prof. Ismail Demneri dhe Prof. Rruzhdi Keçi. Presidenti Meta duke shprehur konsideratat më të larta për komunitetin tiranas, vlerësoi rolin […]