Aktualitet

Shpërthim në një pikë të shitjes së gazit tek “Myslym Shyri”

Një pikë shitjesh e bombolave të gazit në kryeqytet është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme. Shkak është bërë shpërthimi i një prej bombolave për shkak të rrjedhjes së gazit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslym Shyri”.

Fatmirësisht veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz. Policia dhe shërbimi zjarrfikës ndodhen në vendngjarje. Këta të fundit po punopjnë për vënien në kontroll dhe shuarjen e plotë të flakëve.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: