Showbizz

‘Në fillim nuk e kam pëlqyer’, Diellza Kolgeci tregon si është njohur me bashkëshortin

Modelja Diellza Kolgeci  ka disa muaj që është bërë nënë e një vajze, të cilën e quajti Helena.

Mirëpo, pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”, ajo ka folur jo vetëm për vogëlushen por edhe bashkëshortin.

Diella ka treguar se si është njohur me Fisnikun. Në fillim, ata kanë qenë miq, kanë pasur një shoqëri të përbashkët në Prishtinë, frekuentonin vende të njëjta, por janë dashur vite që ata të nisnin historinë e tyre të dashurisë.

“Kur kemi filluar tamam ka qenë para 2–3 viteve. Fisi më ka shkruar edhe më herët, jo se e kam injoruar por në fillim nuk e kam pëlqyer ashtu, e kam ndjekur si futbollist, se mua më pëlqen sporti, më pëlqente si sportist. Kur kemi qenë më shumë bashkë, me shoqëri më ka pëlqyer karakteri i tij, që është shumë i qetë, edhe me qenë nervoz është shumë i buzëqeshur. Pak a shumë e kemi të ngjashme këtë, por unë në shtëpi e tregoj, jam temperament. Shoqëria dhe vendet e njëjta janë ato që na ka lidhur“, u shpreh modelja.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: