Sport

U bë baba për herë të parë, Taulant Xhaka i emocionuar uron Granitin: Do jesh prind i mrekullueshëm

Ditën e sotme, futbollisti shqiptar Granit Xhaka u bë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Leonita solli në jetë një vajzë, emri i të cilës nuk është zbuluar ende.

MIrëpo, lajmi i ardhjes së vogëlushes në jetë i ka lumturuar të gjithë, sa nuk kanë munguar urimet e pafundme për futbollistin.

Mes tyre ka uruar dhe vëllai i Granitit, Taulanti, i cili është bërë xhaxha për herë të parë. Ai ka publikuar në Instagram foton që më parë u postua nga Graniti, dhe krahas saj ka shprehur gjithë lumturinë që ndjen .

‘Sod esht nje dit e veqant per mu.. me plot gezim e lumturi, qe u bona per her te par axhë!!! Jom krenar me ty vlla @granitxhaka jam i bindur qe behesh ni prind i mrekullushem edhe ni prind me shum dashuri ndaj priceshes tvogel❤ tash shkoj pak te @leonita.x per mu je jo veq nusja e vllavit po edhe motra ime edhe do te kesh gjithmon mbështetjen ton! Axhi Taulant do te jet gjithmon ktu per ty princesha e vogel’, shkruan Taulanti.

Screenshot_2.jpg

xhaka.jpg

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: