Showbizz

Edi Rama, aktor në komedinë e Ermal Mamaqit (Foto)

Ermal Mamaqi prej disa kohësh ka lajmëruar se po punon për projektin e tij të ri: një film komedi me titullin “I love Tropoja”. Pjesë e tij janë aktorë të skenës shqiptare, si dhe Enca e cila e ka eksperiencën e saj të parë në aktrim.

Por nga fotot dhe videot e xhirimeve që janë publikuar duket se do të kemi dhe një aktor tjetër, vetë kryeministrin Edi Rama. Në rrjet po qarkullojnë këto dy foto:

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: