Sport

“Lëvizje e çmendur”/ Sergio Ramos ‘lë’ futbollin për gazetarinë

Real Madrid, në kuadër të turneut verorë ndodhet në Kanada, ku po zhvillon edhe stërvitje.

Por gjatë seancës stërvitore, nuk kanë munguar, batutat dhe humori mes lojtarëve.

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, pas humbjes që pati në ndeshjen stërvitore brenda grupi, nisi të improvizonte një intervistë si gazetar.

Ai nisi të intervistojë lojtarët që pati kundërshtarë gjatë stërvitjes, duke i pyetur në lidhje me fitoren.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: