Showbizz

Dua konfirmon lidhjen me Anwar?

Ka kohë që po flitet për një lidhje mes Dua Lipës dhe Anwar Hadid.

Dua Lipa ka qenë në qendër të mediave rozë javët e fundit, prishtinasja mendohet se ka filluar një romancë me vëllain e modeleve Hadid.

Pas ndarjes nga kuzhinieri Isac Carew mediat filluan të shkruajnë për një lidhje me Anwar Hadid, e këto shkrime po duken se po dalin të vërteta pas një postimi të bërë nga 23 vjeçarja.

Në fotografinë e publikuar në Instagram nga Dua edhe pse nuk shihet qartë fytyra e Anwar, nga tatuazhet në duar mund të vërejmë se është ai.

Këto zëra më të vërteta i bën edhe një fakt tjetër, orë më parë modelja Bella Hadid motra e Anwar ka filluar ta ndjekë bukuroshen shqiptare në rrjetin social Instagram.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: