Showbizz

Do të habiteni edhe kush do të marrë pjesë në koncertin e Unikkatil në Mitrovicë

Reperi i njohur shqiptar Unikkatil, do të performojë sërish në Kosovë.

Së fundmi ai e ka konfirmuar ardhjen e tij personalisht, duke e shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram  duke treguar për gjithë fansat se me 27 korrik do të performojë në Mitrovicë në stadiumin ‘Adem Jashari’.

Përveç Unikkatil këngëtaret e tjerë që do të jenë pjesë e këtij koncerti janë: Getinjo, Mozzik, Loredana, Shkurte Fejza dhe Don Phenom.

Pjesëmarrjen e saj në këtë koncert e ka konfirmuar këngëtarja e muzikës popullore Shkurte Fejza përmes llogarisë së saj në Instagram.

Përveç këtyre yjeve pritet që të ketë edhe shumë surpriza të tjera në koncertin e shumë pritur nga reperi i mirënjohur.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: