Politike

“PD organizatë e dhunshme në listën e SHBA?”/ Shpërthen ish-anëtarja e Bashës: Partia u shkatërrua!

Postimi në Twitter

PD organizate e dhunshme? Kurre nuk ka ndodhur dicka e tille madje edhe ne ditet me te veshtira per PD dhe vendin, qe Partia qe solli pluralizmin ne Shqiperi te mund te futet ne kete liste te SHBA. Paska qene projekt i madh ky per shkaterrimin e PD.

Fajtor kryesor per shkaterrimin e PD eshte kryetari qe s’u be kurre lider. Por fajtor jemi edhe ne qe e lame te bente me investimin tone sikur te ishte malli i tij. Ne u ngritem kunder dikatures me mbeshtetjen e USA ndersa sot PD u rrenua e bashke me te vendi!

Ju bej thirrje gjithe demokrateve te mos shohin se si po ndodh shkaterrimi i tyre nga nje Kryeminister i marre dhe nje kryetar i padenje, por te ngrihen dhe ti bejne balle ketij kurthi e te ringrejne shpresen tek shqiptaret. 1 korrik do te jete vone!

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: