Politike

Lleshaj i përgjigjet Lulzim Bashës: Je një i pandehur i shumëfishtë

Ministri i Brendshëm i është përgjigjur deklaratës së bërë nga kryedemokrati Basha disa minuta më parë nga selia e PD-së, kur tha se Lleshaj është sot vegla më e ftohtë dhe më e pashpirtë e Edi Ramës duke e paralajmëruar se bashkë më këtë të fundit dhe Ardi Veliun të cilin e quajti një kriminel, se do shkonin në qelinë ku sot ndodhet ish-deputeti Bardh Spahia.

Lleshaj shprehet se Basha vijon të hedh natën zjarr dhe ditën kërcënime kundër shkollave, zgjedhjeve dhe Policisë, duke shtuar se kreu i opozitës është një i pandehur i shumëfishtë.

“Lulzim Basha vazhdon të hedhë natën zjarr dhe ditën kërcënime kundër shkollave, zgjedhjeve, Policisë etj. Natën bëhet guerrilas dhe ditën prokuror, ndërkohë që është thjesht një i pandehur i shumëfishtë. Keqardhje për degradimin”, shkruan Lleshaj në Twitter.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: