Showbizz

Reperi Stresi del nga burgu

Gjykata e Tiranës ka lënë në liri me kusht reperin shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si ‘Stresi’.

Reperi është arrestuar që prej muajit tetor të vitit 2018 nën akuzën e armëmbajtjes pa leje.

Stresi u vu në pranga në një hotel në periferi të Tiranës, ku uniformat blu i gjetën një pistoletë pa leje dhe një sasi kokaine.

Kjo nuk ka qenë hera e parë që Arkimed Lushaj ka patur probleme me drejtësinë.

Kujtojmë se në vitin 2015 reperi u arratis edhe nga komisariati nr. 3, ndërsa në muajin prill të 2018-s u arrestua sërish së bashku me dy miq të tij në një lokal duke konsumuar kokainë.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: