Politike

Berisha nxjerr VIDEO-n: Vangjush Dako duke festuar me Avdylët

Sali Berisha ka risjellë një video ku shfaqet kreu i Bashkisë së Durrësit në një drekë me muzikë. Sipas Berishës kjo është festa e Dakos me Avdylët e banditë të tjerë për fitoren e krimit elektoral.

“Vangjush Dako Avdyli tha se nuk kishte takuar kurrë Astrit Avdylin ndërsa ketu po feston me të dhe Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral!”, shkruan Berisha.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: