Aktualitet

Sfumohet ‘Vol-Vo 4’, dalin nga qelitë edhe 2 arrestuar/ Emrat

Janë lënë të lirë edhe dy prej të arrestuarve në Operacionin e koduar ‘Vol-vo 4’.

Vendimi për lirimin e tyre është dhënë nga Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda.

Siç bëhet e ditur, Orges  Jahelezi dhe Sajmir Sulejmani, janë lënë ne ‘arrest shtepie’ ditën e sotme.

Avokati i tyre është shprehur se këta dy persona nuk kanë lidhje as me trafikun e drogës dhe as me falsifikimin e dokumenteve.

Gjatë operacioni ‘Vol-Vo 4’, u vunë në pranga disa persona mes të cilëve edhe dy ish-deputetë të PS-së, Arben Ndoka dhe Arben Çuko.

Të dy këta janë liruar nga gjykata javë më parë

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.