Showbizz

Oriola Marashi “lë nam”, i heq të gjitha para aparatit fotografik

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare që di ta tërheqë vëmendjen e publikut. Ajo poston foto mjaft provokuese herë pas here në rrjetet sociale për të qëndruar sa më aktive dhe duke mbajtur gjithashtu shumë të ingranuar ndjekësit e saj.

Së fundmi bukuroshja e cila po shfaqet gjithmonë me flokë të shkurtra platin, i ka bërë të gjithë konfuzë me një deklaratë ‘bombë’. “Kam një të dashur të quajtur muzikë dhe së shpejti do kemi një fëmijë,”- shkruan Oriola krahas një fotoje ku shihet mjaft qartë se nuk ka të veshur asgjë.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.