Showbizz

Anjeza Shahini shtatzënë por e ka të vështirë të heqë dorë nga ky zakon/ FOTO

Këngëtarja Anjeza Shahini është në pritje të fëmijës së parë.
Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini ka kohë që i ka munguar skenës muzikore. Por, këngëtarja para disa jave bëri publike lajmin se ajo po bëhet nënë.

Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram. Përderisa Anjeza është në pritjen e saj më të ëmbël, ajo vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme në rrjetin social Instagram.

Gjatë kësaj periudhe, Anjezës i duhet të heqë dorë nga shumë gjëra, ku duhet pasur kujdes me ushqimin dhe me pijet.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet me një kafe në tavolinë. Ndërkohë që kishte bashkëngjitur një shkrim ku ka treguar se është e vështirë të ndryshosh disa zakone.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.