Showbizz

Rita Ora dhe Bebe Rexha do të performojnë bashkë në eventin më të madh të Victoria’s Secret

Këngëtaret shqiptare tani bashkë edhe në një event botëror të madh.

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë bërë ndër mikeshat më të mira të botës së muzikës ndërkombëtare.

Dyshja kudo që shkojnë bëjnë shumë atmosferë dhe sjellin energji pozive, kështu organizatorët e eventeve të ndryshme mundohen që t’i ftojnë shpesh të paraqiten bashkë, shkruan Gazeta Express.

Këtë herë, për spektaklin ekstravagant të Victoria’s Secret, pikërisht këngëtaret shqiptare do të jenë ndër performuesit kryesorë të mbrëmjes.

Ato do të paraqiten në pistën ku do të parakalojnë modelet me krahë të ëngjëjve dhe në të brendshme të koleksioneve më të fundit të shtëpisë së njohur të këtyre veshjeve.

Spektakli që organizohet secilin vit, këtë herë mbahet më 2 dhjetor e ndër performuesit tjerë janë edhe The Chainsmokers e Halsey.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.