Showbizz

FOTO/ Veshja e Ilda Bejlerit çmend tifozët në “Elbasan Arena”

Shqipëria luajti këtë të mërkurë ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”.

Gazetarja sexy e Supersport, Ilda Bejleri ishte “në krye të detyrës” në stadium për të përcjellë emocionet me anë të intervistave me lojtarët.

Pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto ku mjaft tërheqëse, foto e cila ka marrë shumë komente dhe pëlqeime.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.