Aktualitet

Komandoja Marviol Bilo, i cili vrau 26-vjeçarin në Bllok, ishte edhe truprojë i Elvana Gjatës

Marviol Bilo, komandoja i cili qëlloi mbi truprojën e Ervis Martininajt, ka qenë njëherësh dhe trurproja i këngëtares Elvana Gjata.

Në momentin kur ka ndodhur ngjarja Bilo ka qenë në ambientet e jashtme të lokalit, dhe më pas është futur në ambientet e brendshme.

Efektivi i forcave komando ka qenë qitësi më i mirë i repartit në Zall Her.

Kujtojmë se sherri mes dy grupeve rivale ka nisur pak ditë më parë, teksa një nga truprojët e Ervis Martinajt ka ngacmuar këngëtaren e njohur, ku kishte nisur përplasja mes personave të tjerë.

Pas kësaj dy grupet rivale janë takuar me njëri tjetrin për tu sqaruar, ndërsa përplasja ka rezultuar fatale.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.