Aktualitet

Foto me armë dhe kanabis, ky është djali i deputetit që akuzohet për përdhunimin e Xhisela Malokut

Rexhep Rrahja, është djali i deputetit të Partisë Socialiste Rrahman Rrahja, që po përflitet prej dy ditësh pasi është kallëzuar nga ish- e dashura se e ka përdhunuar, e ka djegur me cigare në trup dhe e goditur me qytën e pistoletës. Deri tani Rrahja nuk ka pranuar të prononcohet për mediat në lidhje me ngjarjen, por nga fotot e publikuara vite me parë në profilin e tij Facebook krijohet një ide ne lidhje me pasionet e tij. Sic shihet, ka foto me armë, plumba, drogë e makina të shtrenjta.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.