Aktualitet

Zjarr në Elbasan, 15 zjarrfikëse mbërrijnë në vendngjarje

Një zjarr masiv ka përfshirë një lagje të Elbasanit ditën e sotme, dhe nga policia mësohet se është në përmasa të mëdha.
Policia bën me dijë se, një ullishte në lagjen “Dyli Haxhire”, në Elbasan është përshirë nga flakët. Dhe terreni i thyer, i ka dhënë mundësi të përhapet me shpejtësi. Ndërkohë në vendngjarje janë dërguar rreth 15 zjarrfikëse, dhe po punohet për fikjen e flakëve të mëdha.
Policia po heton për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.