Aktualitet

Me pistoletë lodër, i riu në Durrës dhunon punonjësen e marketit dhe merr paratë

Një 27-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia e Durrësit gjatë vjedhjes me dhunë të një marketi në pronësi të shtetasit S.M.

Autori i arrestuar, i identifikuar si Keni Braçe, ka përdorur një pistoletë lodër për të trembur punonjësit e marketit.

Në cilësinë e provës materiale policia sekuestroi një pistolet çakmak, sasia e parave të vjedhura ( 79 300 lekë të reja), një  maskë kirurgjie dhe doreza.

Mbi të riun rëndon akuza “Vjedhja me dhunë”.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.