Aktualitet

Plagoset me armë zjarri brenda shtëpisë, i riu refuzon të japë detaje

Një 28-vjeçar është plagosur me armë zjarri në këmbë, në rrethana ende të paqarta, brenda banesës së tij.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në banesën e A.S, në rrugën “Tahsim Shehu”, rreth orës 02:00 të mëngjesit të së martës.

Burime nga policia bëjnë me dije se grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e autorit të saj.

Aktualisht personi i plagosur ndodhet në ambientet e policisë, teksa ende nuk ka dhënë detaje rreth ngjarjes, të cilat do të ndihmonin uniformat blu për zbardhjen e saj.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.