Aktualitet

EMRI/ Babai rreh të bijën dhe më pas i sulet me thikë, arrestohet 68-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Libohovë, ku babai ka rrahur dhe goditur më pas me thikë vajzën e tij.

Ndërkohë që uniformat blu kanë bërë të ditur se kanë vënë në pranga 68-vjeçarin Piro Bane.
“Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesën e tij, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka goditur me mjet prerës vajzën e tij 30-vjeçare”- njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.