Aktualitet

Tentoi të shpëtonte qenin, përplaset nga treni një person në Durrës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës, ku një tren pa përplasur një pushues nga Kosova.

I aksidentuari po transportohet drejt reaminacionit, dhe mësohet se gjendja e tij është e rëndë.

Sipas policisë 39-vjeçari ka tentuar që të shpëtojë qenin dhe nuk ka mundur të largohet në kohë nga shinat.

Blutë e Durrësit sqarojnë se qeni po rrinte mbi shina, dhe burri ka ndërhyrë për ta hequr, teksa është përplasur nga treni.

Njoftimi i policisë

Më datë 19.08.2018, në lagjen Nr.13, Durrës treni i udhëtarëve i linjës Durrës – Elbasan ka goditur shtetasin A.A. 39 vjeç, banues në Kosovë, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës nën kujdesin e mjekëve.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.