Showbizz

Kengëtarja nga Kosova, Tayna numëron sukseset e 2018-ës

Tayna është reperja e re shqiptare që debutoi në skenë gjatë këtij viti.

Me vetëm tre këngë në repertorin e saj, Tayna ka arritur të tregohet shumë e suksesshme, shkruan lajmi.net.

Ishte kënga “Columbiana”, njëherësh projekti i saj i parë, që bëri të njihet emri i saj në estradë.

Përmes një fotografie të postuar në InstaStory, ajo ka treguar sukseset e këtij viti, në të cilin debutoi në muzikë.

Bëhet fjalë për shifrën e klikimeve që kanë arritur projektet e saj, “Columbiana” me 20 milionë, “Shqipe” me 13 milionë dhe e fundit “Fake”, që u publikua dy ditë më parë dhe ka arritur shifrën 1 milionëshe.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.