Aktualitet

Policia jep detaje: Si ndodhi shpërthimi i bombulës në çerdhen e fëmijëve

Policia e Tiranës ka dhënë një sqarim të shkurtër në lidhje me shpërthimin e gazit në një çerdhe fëmijësh gjatë natës në rrugën Ali Demi në Tiranë.

Sipas saj “rreth orës 04:57, në një dhomë e cila shërbente si magazinë për një çerdhe ka pasur rënie zjarri.

“Zjarri është fikur dhe ka pasur vetëm dëme të vogla materiale. Paraprakisht zjarri dyshohet të ketë rënë si pasojë e rrjedhjes së gazit nga një bombël gatimi” – thotë policia.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.