Aktualitet

EMRI/ Dy persona i zunë pritë me motor, ekzekutohet pas shpine 23-vjeçari shqiptar

Një 23-vjeçar shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në mes të sheshit plot me njerëz në një zonë të Barit.

Ndërkohë që mediat italiane kanë bërë të ditur se shqiptari i ekzekutuar është Viktorian Pikaku, por nuk ka asnjë të dhënë për identitetin e autorëve.

Mediat italiane kanë bërë të ditur se gjithçka ka ndodhur mbrëmë në sheshin Abbazia, në Corato të Barit. Nga sa bëhet e ditur dy persona me motor e kanë ndjekur nga pas dhe e kanë qëlluar pas shpine, duke i zbrazur armën.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.