Showbizz

FOTO/ Moderatorja shqiptare “ngre” temperaturat!

E shohim çdo mëngjes në emisionin ‘në shtëpinë tonë’ në televizionin shqiptar të Top Channel, por kaq tunduese me bikini rrallë herë ndodh të shfaqet Anjeza Maja kaq tërheqëse.

Moderatorja shqiptare ka publikuar në rrjetin social një foto ku duket mjaft joshëse. Maja duken më në formë se kurrë dhe si përherë e buzëqeshur.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.