Aktualitet

Misteri/ I vihet flaka makinës në Elbasan

aksi-640x480

Në qytetin e Elbasanit është djegur pjesërisht një makinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.20 të natës së sotme. Mjeti tip BMW, është në pronësi të shtetasit L.Ç 40 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Qemal Stafa dhe policia dyshon për zjarrvënie te qellimshme.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.