Aktualitet

Tërmet i fortë godet vendin. Panik tek njerëzit

termet-1-770x433.jpg

Një tjetër tërmet i fortë ka tronditur vendin! Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit tërmeti është regjistruar rreth orës 15:06.

Nga të dhënat raportohet se tërmeti ka qenë me magintudë 4.7 ballë.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 32 kilometra nga Tirana dhe 2 kilometra nga Rrogozhina.

Sipas të dhënave thellësia e tërmetit ka qenë 10 kilometra.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.