Aktualitet

Saimir Tahiri shfaqet sërish: Del krah të birit në natyrë

Pasi arriti të fitonte betejat me gjykatat, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tashmë shfaqet duke shijuar lirinë.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Tahiri ka publikuar disa foto ku shihet i biri buzë liqeni, ndërsa ish-ministri e shoqëron postimin me një dixhiturë: ‘liqenipaemer dhe nje burre 😁🌳☀’. Ndërkohë, ai nuk është ndalur me kaq, ndërsa ka publikuar një video ku shfaqet teksa noton. ‘Stil 🐸 deri ne breg 😁’, shkruan ish-ministri me humor.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsaimir.tahiri%2Fvideos%2F10217277660593928%2F&show_text=0&width=560

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.