Showbizz

Pas performancës së Era Istrefit në finale, ja çfarë deklaron Will Smith për të

era_istrefi_2

Era Istrefi performoi përkrah këngëtarëve me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam në finalen e Kupës së Botës.

Ata ndezën stadiumin e Luzhikit në Moskë me ‘Live It Up’.

Pas performancës Will Smith i ka bërë një dedikim Erës në një postim në Instagram.

“Ti je një shpirt i bukur dhe delikat. Unë të vlerësoj ty. Vazhdo të buzëqeshësh,”-shkruan ai.

Ndërsa këngëtarja shqiptare ka komentuar: “Falemiderit që ekziston.”

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.