Aktualitet

Kuçovë/Makina e policisë përfundon në kanal, tre persona të plagosur

policia-1

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Kuçovë-Ura Vajgurore. Në aksident është përfshirë makina e Policisë së Qarkullimit Rrugor që është përplasur me një mjet tjetër tip Volkswagen”.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës rreth orës 19:00, në vendin e quajtur “Meteor” dhe si pasojë e aksidentit, të dyja makinat kanë rënë në kanal. Nga përplasja janë dëmtuar dy efektivë të policisë si dhe drejtuesi i mjetit Volkswagen, shtetasi me iniciale E.Sh.

Të tre të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.