Showbizz

Behrami dhe Lara Gut martohen në liqenin e Luganos

Përralla e Valon Behramit dhe Lara Gut vazhdon, madje ajo hap një kapitull të ri. Mesfushori me origjinë shqiptare, i cili luan me Udinezen në Itali dhe skiatorja zvicerane, në sekret të plotë janë martuar në liqenin e Luganos, duke njoftuar ndjekësit e tyre në rrjetet sociale me një mesazh në Instagram: “11.07.2018. Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të ngushtë rreth nesh, si në shtëpi… nuk mund ta kisha imagjinuar një mënyrë më të bukur për të thënë ‘po, e dua’”.

Dashuria e tyre është zyrtarizuar nga skiatorja në një postim disa muaj më parë, e cila ishte fotoja e parë së bashku në rrjetet sociale. Ndërkohë gjatë Botërorit të dy nuk është se janë fshehur, duke publikuar foto me dedikime reciproke dhe foto. Pas eliminimit të Zvicrës, mesfushori nga Mitrovica me pak fjalë i kishte shkruar: “Më mjafton dashuria jote për të kaluar këtë moment”.

https://www.instagram.com/p/BlIHbbfh7kB/embed/captioned/?cr=1&v=8&wp=638&rd=gazeta-shqip.com#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A3349.4999999993524%7D

12 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.