Showbizz

Armina Mevlani tregon se kur do të bëhet nënë

b2

Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet më të komentuara nga mediat. Ata kanë lajmëruar se shume shpejt do t’i japin fund beqarisë dhe do kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni madhështore. Por siç duket përveç planeve për dasmë, çifti i njohur shumë shpejt do të bëhen dhe prindër.

Së fundmi blogerja e njohur u bë pjesë e opsionit të ri në Instagram dhe u është përgjigjur pyetjeve që fansat kanë për të.

Ata e kanë pyetur se kur ka në plan të bëhet nënë dhe Armina ka habitur teksa ka thënë se do të bëhet nënë më shpejt nga sa e mendonim, pasi mendon të sjellë në jetë fëmijën para moshës 30 vjeçare.

“Kur do të bësh një beb? E pyet fansja.

“Dua dhe pak kohë por jo pas moshës 30 vjeç”, ka treguar Armina.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.