Aktualitet

FOTO/ Nikolle Lesi ‘i hedh benzine’ zjarrit veror, mesazhi “i koduar”: Ka edhe dreka!

FB_IMG_1531308013428

Botuesi i njohur i gazetes “Koha Jone”, Nikolle Lesi ka trazuar sot oqeanin mediatik me nje foto te publikuar ne “Facebook”.

“Ka edhe dreka”, shkruan Lesi ne llogarine e tij ne rrjetin social ne nje pamje te hareshme ku duken drejtori i Top Channel, Ben Blushi dhe drejtuesi i “Opinion” ne Tv Klan, Blendi Fevziu.

Telenovela mediatike e kesaj vere perfshiu lajmin se Fevziu do braktiste Klanin pas rreth 2 dekadash dhe do bashkohej ne “TCH”.

Ky lajm u pergenjeshtrua nga vete Fevziu i cili deklaroi se perfundimisht ka vendosur te qendroje ne Klan. Megjithate, vera nuk ka mbaruar… dhe per kete u kujdes sot ta na e konfirmoje “babai” i medias shqiptare, Nikolle Lesi.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.