Showbizz

Martohet Era Istrefi, apo është në një lidhje me producentin e këngës së Botërorit?

Çdo ditë zbulojmë nga një surprizë nga këngëtarja e njohur Era Istrefi. Përveç faktit që i është përkushtuar muzikës në maksimum dhe po punon për projekte të reja, kohët e fundit nuk dimë asgjë për jetën sentimentale të këngëtares. Ajo është përfolur më parë për lidhjen e më pas ndarjen nga ish-menaxheri i saj, Faton Shoshi. Por në një fotografi që Era e ka postuar “Instagram”, asaj i ka komentuar producenti i këngës së Botërorit, Thomas Wesley Pentz, i njohur me emrin artistik Diplo. “I love you” (Të dua), i ka shkruar Diplo Erës në fotografi, ndërsa ajo s’ka hezituar që t’ia kthejë komentin, duke i shkruar “Ily too” (Edhe unë të dua). Mbetet të shihet nëse në mes tyre ka një lidhje dashurie, apo këto janë thjesht komente në mes kolegësh. Ndërkaq, së fundmi ajo papritur zbuloi se është martuar dhe na çuditi të gjithëve, me një unazë në gisht ajo ka treguar se është martuar me veten e saj.

era-1

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.