Aktualitet

“Shoferi i Xhafajt ishte me ekzekutorin e tij momentet e fundit, vrasja ndodhi tek makina VIP”

Vdekja misterioze e shoferit të Ministrit të Brendshëm Xhafaj ka ardhur nga dora e një ekzekutori të panjohur, madje në makinën e ministrit.

Është kjo deklarata e fortë e ish kryeministrit Sali Berisha, i cili përmes një postimi në rrjetin social publikon një denoncim.

Denoncimi në fjalë thotë se Shkëlzen Qordja ka qenë i shoqëruar nga një person ende i paidentifikuar, i cili me gjasa ka qenë dhe personi që ka vrarë 31 vjeçarin.

STATUSI I BERISHES:

Shoferi i familjes mafioze Xhafaj u vra ne makinen VIP
Ai ishte para ekzekutimit me nje person tjeter, eventualisht xhelatin e tij
Lexoni mesazhin e gardistit dixhital! sb
“Pershendetje doktor, Shoferi i familjes Xhafaj, Shkelzen Qordja eshte ekzekutuar tek makina VIP dhe ketu thuhet e sigurt se ai ka qene i shoqeruar nga nje person tjeter sapo te kemi te dhena per personin e dyte do ju njoftoj.”

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.