Opozita dialog me qeverinë? Paloka: Në shtator do rrëzojmë Ramën, shkatërroi procesin e vetting-ut

Nënkryetari Partisë Demokratike në një intervistë për News24, ka folun në lidhje me ecurinë e vettingut. Paloka thekson se procesi i largimit të faktorëve korruptiv në sistemin e drejtësisë ka dështuar, pasi vettingun po e kalojnë gjyqtarë dhe prokurorë të korruptuar. Nënkryetari i PD, deklaraon se kryeministri Edi […]